Navštivte náš web o cestování a získejte užitečné tipy na dovolenou, rady na cestu a informace kam cestovat. Objevte úžasná a zajímavá místa na dovolenou s 🐼

O nás

PandaCestuje.cz je nezávislý web, který se zaměřuje hlavně na cestopisy a zážitky z cest. Od návštěvy zajímavých míst, výletů, dovolené až po odcestování na delší časový úsek. Snažíme se motivovat čtenáře procestovat svět. Články od všech autorů se snažíme mít konzistentní, aby se čtenáři dobře četli a ten mohl rychle najít co ho právě zajímá.

Zpětná vazba

Líbí se vám náš web, nebo je něco co by se dalo vylepšit? Váš názor nás zajímá. Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu. Zajímá vás nějaké konkrétní téma, které tu chybí? Témat je hodně a snažíme se mít od každého něco. Pokud ale víme, že je o něco opravdu zájem, budeme se snažit toto téma upřednostnit. Pokud máte zájem, napište nám na e-mail, budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Spolupráce

Rádi cestujete a píšete? Přidejte se k pandím autorům. Přibližte zajímavá místa nám i našim čtenářům. Protože dobrých článků a osobních zkušeností není nikdy dost. Pokud jste web, nebo společnost se zájmem o spolupráci, neváhejte a napište nám. Rádi si přečteme vaše návrhy.

Kontakt

Email: pcestuje@gmail.com